ZÁVĚR SCHŮZE 10.10.2015

1)      Klub AHC Vačice Klatovy bude pokračovat v sezóně 2015/2016

2)      Za šatnu, kterou má klub pronajatou v útrobách zimáku do 31.3.2016 každý z členů uhradí 400,- Kč splatných do 24.12.2015. Částku jsou povinni uhradit všichni bez ohledu na to, zda si tam věci nechávat chtějí nebo ne.

Podle pravidel zimního stadionu se nemění částka za pronájem ledu s resp. bez dolní šatny.

3)      Ve chvíli, kdy trenér (Pelech, Bělda nebo jimi určení zástupci) zapíská, hráči i brankáři se ukázní a shromáždí se kolem trenéra. Zapískání tedy znamená povel k tichosti.

Kdo tento pokyn nedodrží a bude po zapískání (ne při výkladu, ale po zapískání !) trénink jakkoliv narušovat (střelbou, postrkováním se, debatováním mimo téma nebo jinou podobnou činností), bude vykázán z tréninku a zaplatí pokutu 100,- Kč do klubové kasy.

 

Pokud se někdo tohoto prohřešku dopustí 3x během sezóny, bude potrestán vyloučením z týmu. (podpořeno hlasováním pro 16:0)

ZÁVĚR SCHŮZE 31.7.2015

 

-          Sezónu 2015/2016 nepodpoří sponzoři : Doprovody Begleitung, Hospůdka U Křížku, Autodoprava Václav Janda

-          Z úsporných důvodů se nebudou rozdávat vánoční dárky, klub nebude přispívat ani na zajištění vánoční besídky a rozloučení se sezónou

-          Sezónní poplatky zůstávají stejné jako v sezóně 2014/2015 tj. roční příspěvky členů 2000,- Kč, zápas 100,- Kč, trénink 100,- Kč

-          Platby za zápas se budou nově vybírat před zápasem, nikoli po zápase.

-          Platby za tréninky se hradí striktně první trénink v měsíci (400,- Kč). Prodleva za každý týden prodlení znamená +100,- Kč pokuta do klubové                kasy. Omluvenky za neúčast se přijímají pouze v době před tréninkem, na neomluvené tréninky se nebere zřetel v pozdějším vyúčtování.                      Omluvou se rozumí : nemoc, práce, jiná událost (např. hlídání dětí, dovolená) v čase tréninku.

-          Částka za omluvené tréninky se vrací v následujícím měsíci

-          Členské příspěvky se uhradí v plné výši (2000,- Kč) nejpozději do prvního ligového zápasu. Kdo neuhradí, nebude zapsán na soupisku.

-          Trenér má první a poslední slovo ve výběru hráčů na zápas.

-          Složení tréninkových cvičení určuje výhradně trenér.

-          Při výkladu cvičení nebo jiných informací u tabule budou všichni naslouchat, narušování výkladu jakoukoliv jinou aktivitou je trestáno pokutou                  100,- Kč do klubové kasy.

 

-          Hlavní slovo týkající se chodu týmu má prezident klubu.

TURNAJ - ROZPIS ZÁPASŮ !!!

Jak už jsme si řekli, na turnaji v Dingolfingu budeme spát v hotelu Postbrau. Termín turnaje je 20.-22.3.2015. Zatím máme přihlášky od : Peri, Milda, Jiřin, Milan M., Rajčák, Šozda, Venca J., Smotl, Potok, Váč, Bělda, Mára, Pája, Pelech, Bobeš ml. Pokud by se chtěl ještě někdo přidat, nejlépe obránce, ať se mi urychleně ozve. Díky.

Co se týče časového rozvrhu, zápasy začínají už v PÁTEK a je tedy důležité, aby všichni měli v pátek v práci volno, protože odjíždět z KT se bude hned ráno v 8,00 hod !!!

Rozpis turnajových zápasů si můžete prohlédnout na webových stránkách turnaje ZDE.

Turnaj DINGOLFING - SPANÍ

Abychom se důkladně sjednotili na spaní při turnaji v Dingolfingu, přinášíme informace o cenách hotelů a jejich poloze. Předem sděluji, že nejlevnější hotel, o kterém jsem se zmínil na tréninku, nereaguje na žádost k objednání a tudíž ho již nenabízíme jako jednu z variant.

Na turnaj jedeme v pátek 20.3.2015 a vracet se budeme v neděli 22.3.2015, takže spát budeme dvě noci. Třílůžkové pokoje nabízí pouze Hotel Palko a neboj, Jiřine, jednolůžkové taky mají ;)))

Pod textem naleznete hotelové sazby, mapu, kde jsou hotely umístěny vzhledem k zimáku a zároveň anketu, kterou prosím vyplňte podle toho, který z hotelů každému z Vás vyhovuje. Zároveň, pokud si budete chtít vzít někoho s sebou, napište to do poznámky, ať známe přesný počet lidí. Chtělo by to objednat do konce roku, dokud mají ještě volno.

Na turnaj pojede jako obvykle 15 hráčů, zatím svou účast nahlásili : Milda, Mára, Peri, Jiřin, Rajčák, Šozda, Milan M., Venca J., Potůček, Pelech, Bělda, Bendís, Smotl, Váč, Bobeš ml. (což je zatím 14 + guma).

Díky.

Výběr hotelu Dingolfing

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Výsledky dotazníku

V této krátké zprávě přinášíme průběžné výsledky ankety, která měla za úkol zjistit, zda většina z nás souhlasí s novým programem týmu AHC Vačice a je ochotná za těchto okolností dál být jeho součástí či nikoliv.

Velice potěšující je, že přes veškeré neshody panující během poslední schůze, nikdo (0) z hlasujících nezvolil možnost "NE". Pouze TŘI (3) odpovídající měli ke své volbě ANO nesouhlasný dodatek a celých ŠESTNÁCT (16) zvolilo odpověď "ANO" bez doplňujících poznámek. Čtyři (4) členové zatím nehlasovali.

Tímto bych tedy rád stvrdil většinový souhlas jako právoplatný a uzavřel toto téma pro příští sezónu.

Věřím, že budeme všichni spokojeni.

Závěr schůze ze dne 26.4.

 

S odkazem na poslední schůzi týmu, která byla velmi plodná a otevřená, ale přesto jsme nebyli schopni zaznamenat konečné stanovisko, je potřeba učinit závěr.

Nejpodstatnějším bodem jednání bylo stanovení směru týmu AHC Vačice v příští sezóně. Nejen pro ty, kteří se schůze nezúčastnili, ale i pro nás ostatní, stručně shrňme, o čem tento bod pojednával.

 

  • Novým členem týmu se stane Jan Benda
  • Trénink, rozdělení hráčů a soupiska do zápasu je čistě na uvážení trenéra
  • Nasazení do zápasů se bude určovat podle faktorů jako jsou - aktuální forma, účast na trénincích, postavení týmu v tabulce atd. Jinými slovy se může stát, že někteří jedinci odehrají více zápasů než ostatní. Rozdělování hráčů do zápasu systémem „ať si všichni zahrají“ již neplatí.

 

Tímto žádám každého člena, aby se v zájmu dobrých výsledků týmu ztotožnil s výše uvedeným programem. Proto prosím, aby všichni vyplnili následující formulář, ve kterém jednoduchým zaškrtnutím „ANO“ či „NE“ potvrdí respektive vyvrátí souhlas s výše uvedeným i svou účast v týmu v další sezóně.

 

Děkuji.

Souhlas / Nesouhlas s týmovým programem

Informace

Turnaj CHOMUTOV !!!!!

25.02.2014 18:51

Pánové,

máme další příležitost, kde ukázat, co v nás je ! Je tu totiž možnost přihlásit nás na další turnaj po letošní sezóně, tentokrát v domácí kotlině ČR, konkrétně v Chomutově. 

Turnaj by probíhal ve dnech 19.-20.4.2014, startovné za mužstvo je 11 000,- Kč, které obsahuje ledy, rozhodčí, poháry, medaile a RAUT s nonstop jídlem (takže žádné náklady na jídlo). Ubytování je možné v místě cca pět minut pěšky od zimáku za cca 250,- Kč na osobu.

Prosím do tréninku 1.3. všichni zájemci odpovědět mailem (ahc-vacice@seznam.cz)

Turnaj - rozlosování

25.02.2014 17:01

Přinášíme přehled skupin a rozlosování jednotlivých zápasů na turnaj v Landsbergu.

Stáhnout si ho můžete kliknutím na tento odkaz : Spielplan_2014.pdf (38563)

Turnaj - poplatky

13.02.2014 18:00

Ahoj všem účastníkům turnaje. Přinášíme nejaktuálnější zprávy ohledně poplatků na tuto akci v Německu. Jelikož se nám lehce zúžil počet přihlášených (někdo se odhlásil kvůli zranění, někdo kvůli neodkladným pracovním záležitostem), budeme muset počítat pouze s 15 hráči celkem včetně gólmanů.

Z tohoto důvodu je startovné na osobu 520,- Kč = 19,- EUR

Další bod je ubytování. Porotže někdo si objednal ubytování v soukromí, někdo zase bere s sebou přítelkyni, nelze sem jednoznačně napsat, jaká bude jednotná sazba. Každý proto dostane smsku s přesně vyčísleným rozpisem peněz nutných k zaplacení. Důležité ovšem je, že jelikož autobus na nás v Německu počká a cena za dopravu bude velmi výhodná, požádal nás dopravce o uhrazení noclehu pro řidiče. To znamená, že každému nocležníkovi bude připočtena částka 7,- EUR jako podíl za řidičův pokoj. Týká se to všech, čili i těch, kdo jedou vlastním dopravním vozem.

Doprava bude stát 500,- Kč a zaplatí se před nástupem do autobusu.

Prosíme všechny, aby přinesli Váčovi sumu, kterou obdrží v smsce, co nejdříve, nejpozději však do konce února !

Díky

P.S. Převodní kurz : 1 EUR = 27,50 Kč

Turnaj - doprava + pojištění

20.01.2014 15:00

Pro všechny přihlášené na turnaj v Německu přinášíme nejaktuálnější zprávy ohledně dopravy. Svezeme se minibusem jednoho z našich sponzorů - pana Sedláka, takže nikdo z nás nemusí brát auto. To ovšem platí pouze pro hráče. Jelikož pojedeme minibusem se 16 místy k sezení (https://minibusysedlak.cz/crafter.html), není možné přibrat nikoho z fanoušků ani rodinných příslušníků. Ti za námi samozřejmě mohou přijet vlastními vozy, ubytování při včasném přihlášení zajistíme.

Za minibusem bude zapřažen vlek, kam se naskládají výstroje, hokejky a pivo ;)

Zároveň, po včerejší zkušenosti s Pelechovým zraněním, bychom rádi všechny upozornili, že je nadmíru vhodné mít na turnajový víkend uzavřené cestovní úrazové pojištění ! V případě nejaké nešťastné události nebo nepříjemného zranění jsou ceny ošetření v Německu mnohokrát vyšší než u nás. Teoreticky je možné uzavřít jakési skupinové pojištění, které by zřejmě vyšlo i levněji.

Pište emaily (ahc-vacice@seznam.cz), kdo by měl o toto zájem.

Fotky - Vánoční besídka

02.01.2014 18:27

První část fotek z unikátní akce s názvem Vánoční Besídka 2013 si můžete prohlédnout v podsekci Pro členy - galerie - Vánoční besídka 30.12.2013.

Další fotky a videa budou následovat, kdo by měl něco zajímavého ke zveřejnění, ať to pošle na náš klubový email ahc-vacice@seznam.cz.

Turnaj - seznam přihlášených

02.01.2014 11:31

Na besídce se přihlásil zbytek zájemců o účast na mezinárodním turnaji v Německu. Patnáctka hráčů je následující :

Pelech, Váč, Rajčák, Čubís, Venca J., Šozda, Kulík, Milda, Jiřin, Milan M., Potok, Bobeš ml., Bobeš st., Smotl, Číža. Chytat bude pochopitelně Peri, tentokrát dostal doma zelenou, takže není důvod shánět jiného gólmana.

Turnaj

17.12.2013 16:20

V návaznosti na předběžné hlasování, které proběhlo v šatně cca před třemi týdny, si dovolujeme přinést upřesňující informace k tomuto turnaji. Ten se uskuteční 15.-16.3.2014 v německém městečku Landsberg am Lech nedaleko Mnichova. Zúčastní se jej deset týmů, které utvoří dvě skupiny.

Startovné na tento šampionát činí 300,- EUR za tým, ubytování a jídlo neobsahuje. Pro účastníky bude připraven nějaký večerní program, protože motto pořadatelů zní ve stylu zábavy a přátelství.

Ubytování je možné zajistit na následujících místech :

https://www.arcadia-hotel.de/landsberg/das-hotel.html  (cena za pokoj včetně snídaně : 55,- EUR jednolůžkový, 66,- EUR dvoulůžkový, 77,- EUR třílůžkový za noc)

https://www.youtube.com/watch?v=topRjMh6qfc  (cena za pokoj včetně snídaně : 44,- EUR jednolůžkový, 78,- EUR dvoulůžkový za noc)

S ohledem na cenu bychom doporučili zvolit hotel číslo 1 (Arcadia), ale prosím každého, aby ke své přihlášce poznamenal, jaký hotel by raději využil. (Bobši juniore, znamená to, že napíšeš : na turnaj jedu, preferuji hotel č.1).

Na tento turnaj pojede maximálně 15 hráčů plus gólmani. Jinými slovy kdo dřív přijde, ten dřív mele. Čili všichni, kdo máte zájem jet, napište Váčovi mail (ahc-vacice@seznam.cz) nebo sms (775 112 730), kde se přihlásíte k účasti. NEJPOZDĚJI DO NEDĚLE 22.12.

Celková suma se tedy bude odvíjet od startovného, dopravy, ubytování, jídla a pití. Náš maximální odhad je následující :

Doprava za auto s motorem TDi : 1700,- Kč (64,- EUR), Startovné : 540,- Kč (20,- EUR), Ubytování na dvě noci v hotelu č.1 na dvoulůžkovém pokoji : 1782,- Kč (66,- EUR), Jídlo a pití : 2700,- Kč (100,- EUR).

Vánoční besídka - upřesnění

17.12.2013 14:35

Vánoční besídka naplánovaná na 30.12.2013 se bude konat na základně - v Hospůdce U křížku v Tajanově. Sál bude pro Vačice kompletně uzavřen, naší společnost nebude nikdo narušovat, dokonce ani stálí štamgasti nebudou posedávat u baru. Navíc majitel a jednatel lokálu zajistil, že obsluha nám bude k dispozici až do ranních hodin, takže nemusíme mít obavy, že bychom byli v nejlepším vykázáni na mráz.

Nicméně v kalendáři se k účasti přihlásilo pouze pět lidí, byl bych rád, aby účast potvrdil kařdý, kdo může přijít - je to nutné z důvodu zasedacího pořádku a počtu dárků, o které musíme Ježíškovi napsat.

Manželky, přítelkyně, družky, synové, dcery a spol. mají vstup volný ;)

Trénink vs. Zápas

14.12.2013 12:06

Jelikož rozepisování zápasů a určování jejich termínů je nevyspitatelné, nastala situace, že zápas prpti HC Vizi bude v sobotu 21.12. od 12,30 hod. Z tohoto důvodu je zrušen náš trénink, který byl naplánován na tradiční čas 9,15 hodin.

Děkujeme za pochopení.

Vánoční besídka

12.12.2013 14:11

Přátelé, kamarádi, spoluhráči. Konec roku se kvapem blíží a co bychom to byly za Vačice bez Vánoční besídky. Podle sms reakcí na termín, které jsme od Vás obdrželi, se besídka uskuteční dne 30.12.2013 od 18,00 hodin. (výsledky hlasování : 15 pro, 2 proti, 2 neví, 3 neodpověděli).

Na besídku si každý může přivést partnerku, manželku nebo prostě nějakou hoku, kterou sebere cestou, případně i potomky nebo jiné rodinné příslušníky.

Místo konání bude ještě během následující dnů upřesněno.

 

Pojďme si to všichni vzít k srdci, bojovat, neflákat se, snažit se vytěžit z minima maximum a udělat to všechno jeden pro druhýho, sami pro sebe, pro tým.