Novinky 2012/2013

Kanárek pro Nýrsko

28.01.2013 12:59

Po týdenní pauze tým AHC Vačice nastoupil v neděli večer proti soupeři z Nýrska. Při zahajovacím pozdravu bylo na první pohled vidět převahu domácích co se počtu hráčů týče, ale na ledě atleti z hostujícího týmu tento handicap dokázali vymazat minimálně do poloviny zápasu. Od prvních vteřin byli nebezpeční, ale i naši zakládali celkem kvalitní protiúdery, které až do začátku třetí minuty nepřinášely gólový úspěch. V tom čase se podařilo třetímu útoku vytvořit závar před soupeřovou bránou, pozorný gólman sice přilepil svůj levý beton k ledu při dorážce Pelecha a i tuto šanci zneškodnil vyražením puku před sebe. Toho ale využil náš specialista na zakončení pod víko Karkula a pověsil brankáři Nýrska památku v podobě prvního gólu zápasu do horní sítě jeho svatyně. Šancí na obou stranách neubývalo a i když jsme si před zápasem slibovali hru bez vyloučení, nabídli jsme protihráčům dvě přesilové hry už v první části. V nich nemělo HC 2009 Nýrsko moc příležitostí k vyrovnání a ty, které mohly ohrozit branku, likvidoval brilantními zákroky talent Peri. Závěr třetiny patřil jednoznačně Rajčákovi, když po rozehrávce v obranném pásmu začal nabírat rychlost po pravém křídle a jako pacifický expres se řítil do cílové stanice naší útočné třetiny. Prudká bomba krok za modrou čarou sice jen obtiskla černou značku na zadním mantinelu, ale kotouč se odrazil zpět do hřiště a nezastavitelný rychlík napřáhl podruhé. Pouhé dvě desetiny sekundy před první sirénou nebylo o gólu pochyb. 2:0.

Druhý díl zápasu našim nevycházel, z nepřesností těžili nýrští, ale Peri s jistotou držel svůj tým ve dvoubrankovém vedení. Navíc po krásné příhře Karkulově zvyšoval Kulík pěknou technickou střelou, když mu soupeřovi obránci dali několik sekund na rozmyšlenou, jak s pukem naložit. Vypadalo to, jako by čekal na gólmanovu odpověď, kam "to chce". Po nedovoleném zákroku na domácího hráče dostali i Vačice možnost jednoho hráče v poli navíc. První polovinu početní výhody jsme ale odehráli vyloženě tragicky, nebyli jsme schopni rozumně přihrát ve středním pásmu, natož spustit kolotoč v útočné třetině. Milda při snaze dostat sebe a své čtyři kamarády do přesilovkového postavení nastřelil puk na bránu a žabička proskočila mezi brankářovy betony až do sítě, asistence byla připsána Richiemu. A ve stejném pořadí byl bodově ohodnocen i pátý gól, když Richie přihrál Mildovi do levého rohu útočného pásma, ten projel za bránou a vykroužil se Jágrovým stylem až mezi kruhy, odkud švihem vystřelil a skóroval podruhé v zápase.

V poslední třetině začínala být na soupeřích znát únava a ve snaze zkorigovat výsledek více stříleli a čekali na brejky. Ve dvou případech se jim podařilo proklouznout za záda beků Vačic, ale Periho kvalita v bráně domácích byla znát. Oproti tomu se gólman hostů dopustil hrubice ve chvíli, kdy se rozhodl zastavit a rozehrát puk v rohu po jeho pravé ruce. Vyjel daleko z brány a forčekující Rajčák jeho rozehrávku vystihl. Než se ale dostal do pozice, ze které by skóroval, se brankář Nýrska přesunul zpět k bráně a jeho pokus skluzem vymetl z brankoviště. Pája v tu chvíli perfektně přečetl hru a s přehledem dorazil puk do sítě, aniž by dal nepřipravenému brankaři možnost zareagovat. Zhruba dvě minuty před koncem zápasu nás rozhodčí poslal do třech, ale bránící hráči a hlavně ani Peri žádnou změnu výsledku nedovolili, a tak tým AHC Vačice zvítězil potřetí v sezoně s čistým kontem, tentokrát 6:0.

Branky a nahrávky : Milda : 2+0, Rajčák : 1+1, Karkula : 1+1, Kulík : 1+0, Pája : 1+0, Richie : 0+2, Pelech : 0+1

Fanshop

27.01.2013 11:54

Fanshop AHC-Vačice poprvé v provozu ;)

Rekordní počet vyloučených

15.01.2013 14:15

Jelikož je první polovina ligové tabulky již několik kol velice vyrovnaná, je nutné sbírat body i v utkáních proti těm nejlepším týmům celé soutěže, jakým HC AutoKempf bezesporu je.

Po prvním buly vhozeném v 19,30 SEZČ se vůbec nezdálo, že zápas bude mít tak dramatický a emocemi přeplněný průběh, i když zápasy proti týmu z autoopravárenské branže jsou vždy vyhecované.

Hráči Kempfu si hned v prvních vteřinách chtěli vytvořit tlak v našem obranném pásmu, což se jim celkem dařilo a následkem toho byl v první minutě vyloučen Váč za podražení. Místo zaskočeného a odbráněného oslabení se ale naše čtveřice nabitá zdravým sebevědomím tlačila vpřed a nedávala soupeři v přesile šanci k rozehrávce. Vynutila si nejen šetření času hraného v početní nevýhodě, ale i několik vhazování v útočném pásmu dobrými pokusy o zakončení. Bylo znát, že protivník je tímto vývojem překvapen a toho po velmi dobré kombinaci s Pelechem a Jiřinem využil víkař Karkula, když ze dvou metrů čelem k bráně nedal gólmanovi „mechaniků“ žádnou šanci a nekompromisní střelou z první pod horní tyč otevřel skóre zápasu.

Tlak Vačic pokračoval i zbytek oslabení a o to více při hře 5 na 5. Vy, kdo výkony našich hráčů sledujete, znáte Jiřinovu nekonečnou bojovnost, odhodlanost a chuť do hry. A právě díky těmto jedinečným atributům doslova vydřel za bránou „servismanů“  puk, který se odrazil na brankoviště, kde čekal hladový Rajčák, aby i on si na Jiřinově píli přihřál polívčičku. Bez zaváhání poslal puk mezi tři tyče po brankářově pravé ruce.

Podobných příležitostí bylo ještě několik, ale nikdo Rajčáka ani Karkulu v brankovišti nedokázal napodobit a nejistý ochránce svatyně soupeře odolával. Od tohoto okamžiku se ale hra Vačic diametrálně změnila, bruslení ochablo, přesnost přihrávek se vytratila a nezbylo než si tu a tam vypomoci faulem. Bohužel se zdálo, že rozhodčí nepískají mužský hokej ale ženské krasobruslení, protože při sebemenším kontaktu nebo pádu hráče okamžitě signalizovali nedovolený zákrok. Celkem v utkání padlo 22 menších trestů a jeden osobní trest pro hráče Kempfu.

Do konce první třetiny se domácím podařilo snížit rovněž v oslabení a do druhé nastoupili mnohem agresivnější, jako by jim jejich hlavní sponzor během pauzy přehrál software v řídící jednotce. Sice neproměnili dvě přesilovky 5 na 3, ale i my jsme dostali nejednu možnost výhody jednoho hráče v poli navíc. Našim zadákům hodně zatápěli útočníci číhající na červené čáře na brejk. Peri měl jako tradičně řadu skvostných zákroků, ale bohužel byl překonán právě při jednom samostatném úniku soupeře. V jednadvacáté minutě bylo tedy vyrovnáno a na hráčích Vačic bylo vidět zklamání z jejich současného výkonu a také z výkonu rozhodčích. Po jednom z dalších vyloučení  se puk dostal k nekrytému „Kepmfákovi“ u Periho levé tyče a náš maskovaný muž s dorážkou nemohl nic dělat.

Po poslední úpravě ledu Vačice zlepšili hru, ale dlouhá série vyloučení nedovolovala žádnou lepší souhru. Pelech s Čubísem několika pokusy od modré pokoušeli štěstí, ale žádná střela nenašla do branky cestu.

Po mírném závaru před Perim si vyhozený puk sebral čerstvě zasnoubený Mára a jako adept na nejrychlejšího bruslaře All Stars game nenašel nikoho, kdo by mu stačil a zabránil mu v samostatném úniku po pravém křídle. Téměř neatakován dovezl kotouč až ke gólmanovi a bezchybně jej poslal do otevřených vrat mezi jeho nohama. Tím zařídil Vačicím bod za remízu 3:3.

Branky a nahrávky : Mára 1+0, Karkula 1+0, Rajčák 1+0, Pelech 0+1

Vačice volí knížepána

13.01.2013 14:08

Hrdě si dovolujeme oznámit, že první kolo voleb prezidenta ČR dopadlo z pohledu našeho týmu velmi uspokojivě a i v druhém kole budou všechny Vačice volit knížepána Karla "von bahnhof" Schwarzenberga.

Volba prezidenta

10.01.2013 23:15

Spoluhráči, kamarádi, týmoví kolegové, fanoušci. Jak všichni víme, dnes a zítra (v pátek a sobotu) nás čeká první kolo přímé volby prezidenta ČR. Doufám, že všichni zvolíte správného kandidáta, abychom se za něj nemuseli stydět ba naopak, abychom si ho mohli vážit a mít sami radost, jakého že jsme vybrali kabrňáka.

P.S. Kdo by si s volbou nevěděl rady, nechť se poradí s kapitánem týmu.

Druhá nula na kontě gólmana Vačic

08.01.2013 12:51

Do zápasu jedenáctého kola jsme kvůli změnám v rozpisu ledu nastoupili v pondělí 7.1. a to se projevilo zejména na účasti. S několika změnami v sestavě jsme postavili dvě kompletní řady a mohli se utkat s domácím soupeřem HC Tango.

Kdo by si myslel, že tendence z předchozího vzájemného zápasu, kdy Vačice nastřílely Tangu desítku, bude přetrvávat, ten se šeredně mýlil. Tango od začátku rychle přistupovalo k našim hráčům, kazilo rozehrávku a celkově nedovolovalo žádné velké šance. Navíc protihráči lépe kombinovali, snadněji se uvolňovali a jejich příležitosti byly o poznání nebezpečnější. Namísto napadání a narušování jejich přihrávek zejména ve středním pásmu jsme Tangu nabídli hned třináct ! přesilovek, i když některá vyloučení nešlo považovat za fauly. Naštěstí v bráně nás držel jedinečný Peri, který je momentálně v hledáčku skautů z Německé Spolkové republiky. Není se čemu divit, jeho zákroky za hranicí lidských možností přiváděly šutéry Tanga k šílenství.

Bezgólová první třetina, ve které jsme se ubránili několika oslabením včetně 3 na 5, byla - co se kvality hry týče - jednoznačně lepší ze strany soupeře. První vlaštovky z našich hokejek začaly překvapivě obletovat bránu domácích ve vlastním oslabení hned po přestávce a zařizovala ji provizorně sestavená dvojice Pelech-Mára. Jimi vytvořeného tlaku využil vzápětí z trestné lavice naskakující Jiřin, když se před červenou čarou u mantinelu svým osobitým stylem buldozera zbavil bránícího hráče a hrnul puk radlicí značky CCM přímo na bránu Tanga. S železným klidem si gólmana položil a bekhendem zavěsil pod horní tyč.

Několikrát během druhé i třetí třetiny jsme mohli velmi snadno náskok navýšit, ale impotencí poznamenaní útočníci Mára, Richie i Jiřin nebyli schopni v brankovišti vyloženou šanci využít, Pelech nastřelil tyč, Bobeš ml. několikrát při úniku zapomněl puk za sebou a Rajčák místo kanonády ze slibných pozic raději volil příhry "nikam". To nás mohlo velmi rychle mrzet, protože nebýt Periho, jenž vyšvihl za zápas víc semaforů než je na křižovatkách po celých Klatovech, jistě bychom se vyrovnání nevyhnuli. Naštěstí už dříve zmíněná dvojice Pelech-Mára si porozuměla při přesilovce těsně před koncem druhé části. Po buly, kdy puk přeskočil hokejky třem hráčům připraveným dělovkou jej poslat jako pozdrav až k rolbařům do dílny, ho Mára zatáhl do rohu a bezchybnou asistencí nahrál ideálně postavenému Pelechovi před brankoviště a ten z první nad lapačku zvýšil na 2:0.

Poslední třetina probíhala stejně jako předchozí dvě s jedinou změnou skóre. Čubís zúročil svůj přehled ve hře a prudkým ale zároveň naprosto přesným pasem přes půl hřiště našel Máru u mantinelu podél střídaček vytáčejícího své dva motory do plných obrátek. Naše janovické eso prolétlo za zády všech soupeřů do oblak útočného pásma, vypálilo na cíl nepřítele a trefilo přímo do černého. Střelou mezi brankářovy betony byl určen vítěz této přestřelky a armáda Vačic si připsala další důležité body.

HVĚZDA UTKÁNÍ : Peri

Branky a nahrávky : Mára 1+1, Jiřin 1+0, Pelech 1+0, Čubís 0+1

Odevzdaný souboj o první příčku

26.12.2012 22:21

Na druhý svátek Vánoční jsme se střetli na klatovském zimáku proti lídru ligy týmu HC Vizi Auto. Hned od začátku je třeba říct, že synonyma našeho výkonu, s výjímkou nadstandardně ba špičkově chytajícího Periho, jsou slova vytažená ze slovníku negativ a záporů. Ano, odevzdaný, nebojovný, statický a líný hokej jsme předvedli.

Hráči HC Vizi Auto, kterých bylo ještě méně než nás, z poloviny oslabených marodkou, hráli od první do poslední vteřiny lépe a kdyby se v hokeji měřil čas držení puku na hokejkách, naše hodnoty by sotva dosáhly deseti procent. Puků jsme se bezmyšlenkovitě zbavovali jako bychom hráli v oslabení a měli potřebu puk vyhodit co nejdále. Když ovšem oslabení přišlo, rázem se naše schopnost vyhazovat vytratila a byli jsme ovězněni ve vlastním obranném pásmu za hrází šedivých dresů. Jen díky Perimu jsme neprohráli vyšším skóre, které svěřenci Vizingerů otevřeli v sedmé minutě. Z průběhu hry se zdálo, že celá naše skvadra svalila veškerou odpovědnost na Periho, který se ale s tímto údělem vypořádal na jedničku a pochytal nebezpečné střely, samostatné úniky a jistě si vedl i v nepřehledných závarech před svou brankovou čarou. V jedné chvíli mu pomohla i perfektně postavená tyč, jindy se zase blýskl semaforem, který by mu mohli závidět i "áčkoví" gólmani.

První střelu šikovně skrytou za obránce bohužel neviděl a druhý gól se dostal za jeho záda v čase 27:55 v oslabení 5 na 3, resp. 5 na 2, protože jeden z našich beků přišel v souboji o svůj hrací nástroj. Hudba orchestru Vačic se ale nezmátořila a byla stále falešná, ozývaly se pouze nesmělé tóny a basy bicích o sobě daly vědět všehovšudy čtyřikrát za zápas. Jen Peri se nenechal vyvést z míry a zahrál vynikající sólo Ódy na brankáře.

Až Karkula těsně před koncem zápasu našel na střídačce jeho obvyklý notový part, skočil na led a na levém křídle z pozice mezi kruhy nechal rozeznít zvuk svého kompozitu. Čestný gól za Vačice nevstřelil nijak jinak než do horního růžku a sebral tím soupeřovu brankaři (vypůjčeného z okresní soutěže) čisté konto.

AHC Vačice prohrál po velmi slabém výkonu s HC Vizi Auto 1:2.

Branky a nahrávky : Karkula 1+0

Uspokojivá remíza

17.12.2012 15:47

K zápasu proti domácím AHC Čáp Auto jsme nastoupili bez klíčových hráčů v útoku Jiřina a Páji, kteří v postelích svádějí osobní souboje s chřipkou. Místo nich se do ofenzivy postavili zkušení beci Kurťa a Venca J, kteří si tuto roli už jednou v minulosti vyzkoušeli. Větší tlak a odpovědnost se tím hromadily na bedra čytř obránců, zejména dvou největších defenzivních opor Pelecha a Periho, kteří právě v den zápasu slavili narozeninová jibilea. (v kabině se dokonce objevila zabijačková výslužka několika jitrnic a jelit z pašíka poraženého na Periho počest)

Nepřítomnost dvou významných útočníků byla od začátku znát a i když díry po nich byly kvalitně zalepeny, náš počáteční projev byl nemastný neslaný, dokonce by se dalo říct bez šťávy. Bruselní bylo nepřesvědčivé a přestože jsme si dokázali vytvořit náznak šancí, AHC Čáp byl o krok lepší. Zvlášť když se ke konci třetí minuty dostal za záda Váče a Pelecha středem rozjetý útočník soupeře a do plné rychlosti dostal přesnou přihrávku, kterou nikým nebráněn snadno zpracoval a měl i dostatek času na to, aby zamířil do pravého horního růžku naší branky. Po této lekci jsme začali být více ostražití, lépe bránit, ale hlavně jsme potřebovali zdokonalit útok a vstřelit branku. Útok byl ale do poloviny první části celkem bez chuti. Až s přibývajícím časem jsme se dostávali do slibnějších šancí a naši dělostřelci Čubís, Pelech a Mára co chvíli pálili na soupeřovu bránu. Bohužel pokusy příklepem i zápěstím šly buď mimo nebo byly sraženy bránícími hráči a ani soupeř nezahálel a nedal nám ani metr ledu zadarmo a tak jsme do kabin odcházeli za nepříznivého stavu 0:1.

Po pauze jsme se vrátili vyrovnanější a s jasnou představou toho, jak hru okořenit. Vzadu to přesto několikrát hořelo, když nás hráči Čápů rychlými přesnými přihrávkami zamkli před naší svatyní, s výraznou pomocí oslavence Periho jsme se ale ubránili i dvěma přesilovkám. Na druhou stranu jsme dvě početní výhody nevyužili a v polovině mače se zdálo, že nedokážeme najít správný recept na výrobu vyrovnávacího gólu. Jak jednoduché to ale může být - Pelech pod tlakem dvou útočníků v rohu našeho obranného pásma natřel puk podél hrazení a tohoto razantního vyhození využili téměř všichni domácí i hosté k vystřídání. Jen Bobeš, operující v tu chvíli na červené čáře, ze sebe vyždímal zbytek sil a spěchal ze pukem, který putoval do zakázaného uvolnění. Toho si všiml i gólman Čápů a vyrazil z brány, aby puk skryl pod svou rukavici. Bobeš byl ovšem u kotouče rychleji a lehce jej tečoval do prázdné kisny. Velikou radost ale po necelé minutě vystřídalo opět zklamání - vyrovnání, na které jsme se tolik načekali a napracovali, bylo to tam, když při zmatku v defenzivě zůstal naprosto nekrytý hráč soupeře před naší bránou. Situaci mu ještě zjednodušilo, že Peri neměl dokonalý výhled a i hráč přípravky by s touto příležitostí neměl větší potíže. Naštěstí se kvalita hokeje neměnila a pořád bylo o co bojovat a pokusit se zápas zvrátit.

Nedlouho po hvizdu otevírajícím třetí třetinu Karkula na postu centra najížděl středem kluziště na přihrávku, která na něj vzápětí směřovala, ale Karkula puk nezpracoval ideálně a odrazil ho k hokejce stíhajícího Čápa. Ten ovšem takový odraz nepředokládal a puk jen nechtěně posunul na našeho pravého křídelníka Máru, který dva kroky za modrou zamířil a vystřelil černý projektyl ze své kompozitové hlavně přímo do sítě Čápů. Opět vyrovnáno. Velmi jsme chtěli proti týmu, jemuž jsme v minulém kole jen těsně podlehli, uspět, ale zejména bodovat. Proto útočníci podporovali obránce v jejich činnosti i při hře 4 na 4, kdy se několikrát blýskl svými zákroky Peri. Na něj soupeř velmi silně dorážel, i když měl puk pod kontrolou, a tím nutil naše beky nekompromisně čistit prostor v brankovišti. Dokonce se protihráči pokusili nesmyslně reklamovat situaci, kdy Periho s pukem pod sklapnutými betony dotlačili do brány a dožadovali se připsání gólu. Na tuto fintu jim pochopitelně rozhodčí neskočili. Chvíli nato se s pukem na holi objevil tváří v tvář brankaři Čápů doposud skvěle hrající Rajčák a nestalo se nic jiného, než že byl nekompromisně podražen a logicky následovalo trestné střílení.

Sám faulovaný Rajčák na sobě nedal znát pozůstatky po otřesu mozku, který utrpěl minulý týden a neohroženě se chystal nájezd využít. Celá střídačka si tolik přála vítězství, že se jednohlasně vzdala celé zabijačkové bašty v jeho prospěch a povzbuzovala ho pokřiky "dej a všechny jitrnice jsou tvoje". Nikdo ale netušil, že Rajčák jitrnice k smrti nenávidí a zřejmě právě proto poslal puk technickou střelou přímo do připravené gólmanovy lapačky. Skóre se nakonec neměnilo ani po Márově vyloučení třináct sekund před koncem a líbivý zápas skončil uspokojivou remízou 2:2.

Branky a nahrávky : Bobeš 1+0, Mára 1+0, Váč 0+1

Narozky

16.12.2012 10:05

Druhá část sezóny začala výhrou

11.12.2012 10:44

Druhý adventní víkend roku 2012 byl na pořadu pouze jeden zápas a to mezi týmy AHC Vačice v pozici domácích a HC Tomahawks jako hostů. Po předchozí zkušenosti jsme věděli, že není možné podcenit žádný tým, i když se momentálně pohybuje na dně tabulky. Začali jsme tedy zodpovědně, ale nepříjemný soupeř nám hru vůbec nezjednušoval, spíš naopak. Právě proto se hrálo velkou většinu první třetiny bez gólu až do doby, kdy Mára v našem útočném pásmu vrátil puk na volného Čubíse, který dělovkou od modré čáry otevřel skóre zápasu. Dál jsme si vytvářeli slibné šance, ale po střelách, které gólman vesměs vyrážel před sebe, chyběla finální dorážka.

Po rolbě mezi první a druhou třetinou jsme přišli na led nějací omámení, zřejmě únavou po sobotním vysokohorském soustředění, a zmatky na střídačce se jen hromadily. Dalo by se říct, že jedna polovina týmu zapomněla, že není v hledišti, ale na hráčské lavici a ta druhá nezaregistrovala, že se změnily strany. To naštěstí trvalo jen do vyrovnávacího gólu, který si nešťastně za svá záda srazil doposud bezchybný Peri, když jeden napadající Tomahawk rušil rozehrávku našich beků zpoza brány. Probudila nás dravost soupeře a jeho touha urvat první letošní vítězství. To jsme ale nechtěli připustit a hru jsme srovnali. Nicméně prostřední část byla náročná, rychlá a ve většině situací nebezpečná, ale Peri ani jeho protějšek zatím žádné zvýšení skóre nedopustili. Vše vyvrcholilo okamžikem, kdy Váč šest sekund před koncem po buly v útočném pásmu nezachytil puk ani sprintujícího Tomahawka a vše za něj musel hasit Čubís nedovoleným zákrokem, po němž rozhodčí signalizoval trestné střílení. Čaroděj Peri v bráně domácích Vačic zřejmě svým pohledem exekutora zhypnotizoval a ten se do puku tak zamotal, že nakonec ani nezakončil.

Ve druhé minutě poslední třetiny Karkula zatáhl puk za útočnou modrou a z vrcholku kruhu svou typickou ukázkovou střelou pod víko dal Vačicím vedení. Přesně čtyřicet vteřin nato Richie zvyšoval na 3:1 po závaru před gólmanem "sekyrek", přihrál mu dobře zorientovaný Kurťa. Obrátky zápasu se však neměnily a když nejstarší člen HC Tomahawks postavený v ofsajdu po odpískání vystřelil na našeho gólmana, vykoledoval si osobní desetiminutový trest. V průběhu jeho trestu Jiřin navýšil vedení Vačic prudkou ranou z jízdy, kterou se málokdy mýlí. Poztrestaný Tomahawk na trestné lavici pořád protestoval a neslušně apeloval na rozhodčí, až si vysloužil trest OK, po čemž ještě velice nesportovně píchl hokejkou jednoho z rozhodčích. Tím nám nabídl pětiminutovou přesilovku 5 na 4, ve které jsme pěkně kombinovali v útočné třetině. Gól zaznamenal až Mára, když se po soupeřově vyhození rozjel s pukem po pravém křídle, napřáhl a síť v brance Tomahawků měla co dělat, aby jeho bombu udržela. Svým prvním gólem za AHC Vačice pro ně stanovil konečný výsledek 5:1.

Kvůli různým dohadům, vylučováním apod. byla hra ukončena cca 3 minuty před oficiálním koncem, protože vypršel čas, který byl na toto utkání vyměřen.

Branky a nahrávky : Mára 1+1, Čubís 1+1, Karkula 1+0, Jiřin 1+0, Richie 1+0, Pelech 0+1, Kurťa 0+1